
13X6 Pull Go Wig Straight Hair Transparent Lace Glueless Wigs Human Hair 180% 250% Density Flash Sale
13X6 Pull Go Wig Straight Hair Transparent Lace Glueless Wigs Human Hair 180% 250% Density Flash Sale
| Wig Type | 13X6 Pull Go Wig Straight Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |

Original: $184.62
-65%$184.62
$64.62More Images







13X6 Pull Go Wig Straight Hair Transparent Lace Glueless Wigs Human Hair 180% 250% Density Flash Sale
| Wig Type | 13X6 Pull Go Wig Straight Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13X6 Pull Go Wig Straight Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-26 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2?Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |























