
Pull Go 13x6 Full Glueless Wig Transparent Lace Front Wigs Body Wave Natural Black Flash Sale Pizazz Hair
Pull Go 13x6 Full Glueless Wig Transparent Lace Front Wigs Body Wave Natural Black Flash Sale Pizazz Hair
| Wig Type | 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | Pre Plucked Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave 13x6Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






Original: $184.62
-65%$184.62
$64.62More Images









Pull Go 13x6 Full Glueless Wig Transparent Lace Front Wigs Body Wave Natural Black Flash Sale Pizazz Hair
| Wig Type | 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | Pre Plucked Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave 13x6Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x6 Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | Pre Plucked Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave 13x6Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




























