
Loose Deep Wave 360 HD Invisible Lace Frontal Human Hair Wigs with Pre Plucked Hairline
| Wig Type | HD Lace Front Human Hair Wigs With Baby Hair |
| Hair Material | Natural Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $187.06
-65%$187.06
$65.47More Images















Loose Deep Wave 360 HD Invisible Lace Frontal Human Hair Wigs with Pre Plucked Hairline
| Wig Type | HD Lace Front Human Hair Wigs With Baby Hair |
| Hair Material | Natural Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | HD Lace Front Human Hair Wigs With Baby Hair |
| Hair Material | Natural Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wave |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






















