
Wear and Go Human Hair Wig Pre Cut HD Lace Closure Wig
| Wig Type | 5X5/5X8 Wear Go Glueless Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Virgin Human Hair |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Top Swiss HD Lace |
| Features | No Glue, No Gel, Easy To Take Off,Pre-Cut Lace, Beginner Friendly |
| Cap Size | Medium, 22.5inch (Customize size, Please contact us) |
Select Wigs Density
Select Hair Length
Select Lace Size
From $50.95
Original: $145.58
-65%Wear and Go Human Hair Wig Pre Cut HD Lace Closure Wig—
$145.58
$50.95More Images











Wear and Go Human Hair Wig Pre Cut HD Lace Closure Wig
| Wig Type | 5X5/5X8 Wear Go Glueless Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Virgin Human Hair |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Top Swiss HD Lace |
| Features | No Glue, No Gel, Easy To Take Off,Pre-Cut Lace, Beginner Friendly |
| Cap Size | Medium, 22.5inch (Customize size, Please contact us) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 5X5/5X8 Wear Go Glueless Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Virgin Human Hair |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | Top Swiss HD Lace |
| Features | No Glue, No Gel, Easy To Take Off,Pre-Cut Lace, Beginner Friendly |
| Cap Size | Medium, 22.5inch (Customize size, Please contact us) |




