
Straight Human Hair Wig with Curly Edges HD Human Hair Wig
| Wig Type | Type 4C Edges Straight HD Lace Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
Select Wigs Density
Select Hair Length
Select Lace Size
From $51.34
Original: $146.69
-65%Straight Human Hair Wig with Curly Edges HD Human Hair Wig—
$146.69
$51.34More Images










Straight Human Hair Wig with Curly Edges HD Human Hair Wig
| Wig Type | Type 4C Edges Straight HD Lace Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Type 4C Edges Straight HD Lace Wigs |
| Hair Material | 12A 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 24-28 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30?Days No Reason Refund& Exchange?Only Hair be New Without Any Damage |




