
HomeStore
Honey Blonde Balayage Highlights Fluffy Natural Loose Wave Wispy Bangs Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring
Honey Blonde Balayage Highlights Fluffy Natural Loose Wave Wispy Bangs Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color | P4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Select Lace Size
Select Density
Select Length
From $54.47
Original: $155.64
-65%Honey Blonde Balayage Highlights Fluffy Natural Loose Wave Wispy Bangs Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring—
$155.64
$54.47More Images











Honey Blonde Balayage Highlights Fluffy Natural Loose Wave Wispy Bangs Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color | P4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Smell |
| Texture | Body wave Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color | P4/27 Highlight Wigs |
| Hair Length | 14-28 Inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |





