
Invisi-String Water Wave Chocolate Brown 360 Lace Frontal Wigs Pre-Bleached Knots Human Hair Wig
Invisi-String Water Wave Chocolate Brown 360 Lace Frontal Wigs Pre-Bleached Knots Human Hair Wig
| Wig Type | ? Chocolate Brown invisible Strap Adjustable 360 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Water Wave? Lace Front Wigs |
| Density | 180%? |
| Hair Color | Chocolae Brown Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |

Original: $216.47
-65%$216.47
$75.76More Images






Invisi-String Water Wave Chocolate Brown 360 Lace Frontal Wigs Pre-Bleached Knots Human Hair Wig
| Wig Type | ? Chocolate Brown invisible Strap Adjustable 360 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Water Wave? Lace Front Wigs |
| Density | 180%? |
| Hair Color | Chocolae Brown Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | ? Chocolate Brown invisible Strap Adjustable 360 Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Water Wave? Lace Front Wigs |
| Density | 180%? |
| Hair Color | Chocolae Brown Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |














