
Chocolate Brown Body Wave With Curtain Bangs Wig Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring wig
| Wig Type | Chocolate Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




Select Lace Size
Select Density
Select Length
From $55.64
Original: $158.97
-65%Chocolate Brown Body Wave With Curtain Bangs Wig Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring wig—
$158.97
$55.64More Images







Chocolate Brown Body Wave With Curtain Bangs Wig Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring wig
| Wig Type | Chocolate Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Chocolate Brown Colored Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Lace Color | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Texture | Body Wave Wig |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Brown Color |
| Hairline | Pre-plucked Natural Hairline |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
















