
Pizazz New 4# Chocolate Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs Invisi-Drawstring Pre-Everything Pre Plucked Hairline 180% Density
Pizazz New 4# Chocolate Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs Invisi-Drawstring Pre-Everything Pre Plucked Hairline 180% Density
| Wig Type | #4 Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Chocolate Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



Original: $152.56
-65%$152.56
$53.40More Images







Pizazz New 4# Chocolate Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs Invisi-Drawstring Pre-Everything Pre Plucked Hairline 180% Density
| Wig Type | #4 Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Chocolate Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | #4 Brown 13x6 Drawstring Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | #4 Chocolate Brown Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
















