
HomeStore
Pizazz 13x6 Honey Blonde Lace Front Wig 27# Colored Lace Front Wigs For Women Pre Plucked (26inch)
Pizazz 13x6 Honey Blonde Lace Front Wig 27# Colored Lace Front Wigs For Women Pre Plucked (26inch)
| Wig Type | Honey Blond #27 Color 13x6 Lace Front Wigs Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave /Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Honey Blonde #27 Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |







Select Length
Select Lace Size& Texture
Select Density
From $57.43
Original: $164.10
-65%Pizazz 13x6 Honey Blonde Lace Front Wig 27# Colored Lace Front Wigs For Women Pre Plucked (26inch)—
$164.10
$57.43More Images






Pizazz 13x6 Honey Blonde Lace Front Wig 27# Colored Lace Front Wigs For Women Pre Plucked (26inch)
| Wig Type | Honey Blond #27 Color 13x6 Lace Front Wigs Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave /Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Honey Blonde #27 Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |







Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Honey Blond #27 Color 13x6 Lace Front Wigs Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave /Straight Hair Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Honey Blonde #27 Color |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 16-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,?Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |


















