
Beyonce Hair Honey Blonde Lace Front Wig #27 Color Deep Wave Human Hair Wigs 180% Density
| Wig Type | #27 Color?Honey Blonde Wig Deep Wave?Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave?Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color |
#27 Honey Blonde Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
?
Select Length
Select Lace Size
Select Density
From $44.80
Original: $128.00
-65%Beyonce Hair Honey Blonde Lace Front Wig #27 Color Deep Wave Human Hair Wigs 180% Density—
$128.00
$44.80More Images












Beyonce Hair Honey Blonde Lace Front Wig #27 Color Deep Wave Human Hair Wigs 180% Density
| Wig Type | #27 Color?Honey Blonde Wig Deep Wave?Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave?Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color |
#27 Honey Blonde Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
?
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | #27 Color?Honey Blonde Wig Deep Wave?Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave?Wig |
| Density | 180% |
| Hair Color |
#27 Honey Blonde Wigs |
| Hair Length | 16 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
?










