
Ombre 1B/4/27 Three Tone Brazilian Body Wave Human Hair 3 Bundles
| Product Name | 100% Unprocessed Human Hair Extensions |
| Hair Quality | 12A Grade |
| Texture | Body Wave |
| Hair Weight | 100±5g/pc |
| Hair Color | Ombre 1B/4/27 Three Tone Color |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 1 Year Or More |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Return |
Original: $85.49
-65%$85.49
$29.92More Images




Ombre 1B/4/27 Three Tone Brazilian Body Wave Human Hair 3 Bundles
| Product Name | 100% Unprocessed Human Hair Extensions |
| Hair Quality | 12A Grade |
| Texture | Body Wave |
| Hair Weight | 100±5g/pc |
| Hair Color | Ombre 1B/4/27 Three Tone Color |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 1 Year Or More |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Return |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product Name | 100% Unprocessed Human Hair Extensions |
| Hair Quality | 12A Grade |
| Texture | Body Wave |
| Hair Weight | 100±5g/pc |
| Hair Color | Ombre 1B/4/27 Three Tone Color |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Can Customize 32 34 36 38inch |
| Last For | 1 Year Or More |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Return |
























