
Peruvian 100% Human Hair Virgin Curly Hair 3/4 Bundles with 4*4 Lace Closure On Sale
| Product Name | 12A Peruvian Virgin Human Hair Bundles With Closure |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair Weaves, No Shedding and Tangle Free |
| Texture | Curly Hair |
| Hair Weight | Hair Bundle 100±5g/pc, Closure 35g-55g |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Very Soft, Healthy, and thick |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Closure
From $48.22
Original: $137.76
-65%Peruvian 100% Human Hair Virgin Curly Hair 3/4 Bundles with 4*4 Lace Closure On Sale—
$137.76
$48.22More Images






Peruvian 100% Human Hair Virgin Curly Hair 3/4 Bundles with 4*4 Lace Closure On Sale
| Product Name | 12A Peruvian Virgin Human Hair Bundles With Closure |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair Weaves, No Shedding and Tangle Free |
| Texture | Curly Hair |
| Hair Weight | Hair Bundle 100±5g/pc, Closure 35g-55g |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Very Soft, Healthy, and thick |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product Name | 12A Peruvian Virgin Human Hair Bundles With Closure |
| Hair Quality | 100% Virgin Human Hair Weaves, No Shedding and Tangle Free |
| Texture | Curly Hair |
| Hair Weight | Hair Bundle 100±5g/pc, Closure 35g-55g |
| Hair Color | Natural Black Color, Can be Dyed and Bleached |
| Hair Length | 10-30Inch in Stock, Very Soft, Healthy, and thick |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Handing Time | Ship Within 24 Hours After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |






















