
Ombre 1b 30/99J/27 Short Bob Wigs 13x4/4x4 HD Lace Human Hair Bob Wig For Women
| Wig Type | Bob Short Human Hair 13*4 Lace Front Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight/Curly Bob Wig |
| Density | 150% |
| Hair Length | 10 12 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
Select Wig Color/Style
From $31.15
Original: $89.00
-65%Ombre 1b 30/99J/27 Short Bob Wigs 13x4/4x4 HD Lace Human Hair Bob Wig For Women—
$89.00
$31.15More Images







Ombre 1b 30/99J/27 Short Bob Wigs 13x4/4x4 HD Lace Human Hair Bob Wig For Women
| Wig Type | Bob Short Human Hair 13*4 Lace Front Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight/Curly Bob Wig |
| Density | 150% |
| Hair Length | 10 12 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Bob Short Human Hair 13*4 Lace Front Colored Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight/Curly Bob Wig |
| Density | 150% |
| Hair Length | 10 12 14inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |










