
#99J Long Burgundy Color 13x4 Lace Front 4x4 Lace Closure Loose Deep Wave Human Hair Wig
| Wig Type | Loose Deep Wave Burgundy Lace Front Wig For Black Women |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#99J Colored Wigs |
| Hair Length | 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
Select Density
From $36.75
Original: $105.00
-65%#99J Long Burgundy Color 13x4 Lace Front 4x4 Lace Closure Loose Deep Wave Human Hair Wig—
$105.00
$36.75More Images



#99J Long Burgundy Color 13x4 Lace Front 4x4 Lace Closure Loose Deep Wave Human Hair Wig
| Wig Type | Loose Deep Wave Burgundy Lace Front Wig For Black Women |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#99J Colored Wigs |
| Hair Length | 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Loose Deep Wave Burgundy Lace Front Wig For Black Women |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Loose Deep Wave Wig |
| Density | 150% |
| Hair Color |
#99J Colored Wigs |
| Hair Length | 18 20 22 24 26inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |










