
Balayage 1B/30 Highlight Body Wave Wig 8×5 13×6 Pre-everything Glueless HD Lace Wigs
| Wig Type | 1B30 Color Wig 8×5 13×6 Pre-everything Glueless HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave /Deep Wave/Curly/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% And 250% |
| Hair Color | 1B 30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked/ Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




Original: $152.56
-65%$152.56
$53.40More Images






Balayage 1B/30 Highlight Body Wave Wig 8×5 13×6 Pre-everything Glueless HD Lace Wigs
| Wig Type | 1B30 Color Wig 8×5 13×6 Pre-everything Glueless HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave /Deep Wave/Curly/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% And 250% |
| Hair Color | 1B 30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked/ Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 1B30 Color Wig 8×5 13×6 Pre-everything Glueless HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave /Deep Wave/Curly/ Water Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% And 250% |
| Hair Color | 1B 30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked/ Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |


















