
T1B/30 Ombre Body Wave/Straight/Curly Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Front Wigs For Women-Pizazz Hair
T1B/30 Ombre Body Wave/Straight/Curly Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Front Wigs For Women-Pizazz Hair
| Wig Type | 1B/30 Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Original: $146.66
-65%$146.66
$51.33More Images








T1B/30 Ombre Body Wave/Straight/Curly Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Front Wigs For Women-Pizazz Hair
| Wig Type | 1B/30 Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 1B/30 Ombre Lace Front Human Hair Wigs 13x4 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight & Body Wave & Curly |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Ombre T1B/30 Colored Wigs |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months( Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around, Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |














