
Loose Deep Wave Natural Black Hair 13x6 HD Lace Frontal Wig Wand Curls Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x6HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |







Original: $161.23
-65%$161.23
$56.43More Images










Loose Deep Wave Natural Black Hair 13x6 HD Lace Frontal Wig Wand Curls Human Hair Wigs
| Wig Type | 13x6HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |







Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 13x6HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality, No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Loose Deep Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Timesaver, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |





























