
Pre-everything Glueless Black Cherry Dark Purple Sugar Plum 13x6 HD Lace Front Body Wave Human Hair Wig
Pre-everything Glueless Black Cherry Dark Purple Sugar Plum 13x6 HD Lace Front Body Wave Human Hair Wig
| Wig Type | Glueless Drawstring Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Dark Purple Sugar Plum Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Original: $152.56
-65%$152.56
$53.40More Images










Pre-everything Glueless Black Cherry Dark Purple Sugar Plum 13x6 HD Lace Front Body Wave Human Hair Wig
| Wig Type | Glueless Drawstring Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Dark Purple Sugar Plum Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Glueless Drawstring Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color |
Dark Purple Sugar Plum Colored Wigs |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
























