![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-1.webp)
[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs
| Wig Type | Bob V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 10-14 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Wig Type
Select Density
From $29.30
Original: $83.72
-65%[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs—
$83.72
$29.30More Images
![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs - Image 2](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-2.webp)
![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs - Image 3](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-3.webp)
![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs - Image 4](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-4.webp)
![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs - Image 5](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-5.webp)
![[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs - Image 6](/images/pizazzhairdirect.shop/images/product/easy-install-bob-wig-thin-v-part-straight-wig-affordable-human-hair-wigs-6.png)
[2pcs wig =$99 ] Easy Install Bob Wig Thin V Part Straight Wig Affordable Human Hair Wigs
| Wig Type | Bob V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 10-14 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Bob V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 10-14 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |








