
Affordable Thin Straight V Part Wig Human Hair Wigs Easy Install Wig
| Wig Type | V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs?No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Select Hair Length
Select Wig Type
Select Density
From $35.45
Original: $101.28
-65%Affordable Thin Straight V Part Wig Human Hair Wigs Easy Install Wig—
$101.28
$35.45More Images




Affordable Thin Straight V Part Wig Human Hair Wigs Easy Install Wig
| Wig Type | V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs?No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | V Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs?No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |








