
Body Wave Hair Bundles With Closure Virgin Huaman Hair Bundles And 4x4 Closure
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Original: $105.12
-65%$105.12
$36.79More Images







Body Wave Hair Bundles With Closure Virgin Huaman Hair Bundles And 4x4 Closure
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles With Closure |
| Hair Length | 10-30 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+30-35g closure |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
























