
Wear And Go Glueless Water Wave Pre-Cut HD Lace Closure Human Hair Wigs
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 Lace Closure Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size & Cap Type
Select Density
From $46.67
Original: $133.33
-65%Wear And Go Glueless Water Wave Pre-Cut HD Lace Closure Human Hair Wigs—
$133.33
$46.67More Images







Wear And Go Glueless Water Wave Pre-Cut HD Lace Closure Human Hair Wigs
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 Lace Closure Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Pre Cut 4x4/5x5 Lace Closure Wigs Human Hair |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave Wigs |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Cut Lace, Wear & Go Glueless Wig, Beginner Friendly |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


