
U Part Wig Kinky Straight Human Hair Wigs 150% Density Glueless Wig For Women
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Density
From $35.45
Original: $101.28
-65%U Part Wig Kinky Straight Human Hair Wigs 150% Density Glueless Wig For Women—
$101.28
$35.45More Images






U Part Wig Kinky Straight Human Hair Wigs 150% Density Glueless Wig For Women
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | 12A Quality Human Hair Wigs No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Kinky Straight Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |


