
HomeStore
Pizazz T1B-4 Body Wave Full 13x6 Lace Frontal Virgin Human Hair Wigs 250% 12A Grade Human Hair ( 22Inch)
Pizazz T1B-4 Body Wave Full 13x6 Lace Frontal Virgin Human Hair Wigs 250% 12A Grade Human Hair ( 22Inch)
| Wig Type | HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave And Deep Wave |
| Density | 250% |
| Hair Color | 1B/30 And 1B/4 Ombre Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Color &Texture
Select Lace Size
From $76.65
Original: $219.00
-65%Pizazz T1B-4 Body Wave Full 13x6 Lace Frontal Virgin Human Hair Wigs 250% 12A Grade Human Hair ( 22Inch)—
$219.00
$76.65More Images








Pizazz T1B-4 Body Wave Full 13x6 Lace Frontal Virgin Human Hair Wigs 250% 12A Grade Human Hair ( 22Inch)
| Wig Type | HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave And Deep Wave |
| Density | 250% |
| Hair Color | 1B/30 And 1B/4 Ombre Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave And Deep Wave |
| Density | 250% |
| Hair Color | 1B/30 And 1B/4 Ombre Color |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Undetectable Lace |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |




