
HomeStore
Glueless Blonde HighlightJerry Curl 13×6 Pre-everything Human Hair With Drawstring Wigs 250% Density
Glueless Blonde HighlightJerry Curl 13×6 Pre-everything Human Hair With Drawstring Wigs 250% Density
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Bob Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-24 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |




Select Lace Size
Select Color
Select Length
From $65.51
Original: $187.18
-65%Glueless Blonde HighlightJerry Curl 13×6 Pre-everything Human Hair With Drawstring Wigs 250% Density—
$187.18
$65.51More Images








Glueless Blonde HighlightJerry Curl 13×6 Pre-everything Human Hair With Drawstring Wigs 250% Density
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Bob Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-24 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |




Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Glueless 13x6 Pre-Cut Drawstring |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality?No Shedding, No Tangle |
| Texture | Curly Bob Wig |
| Density | 250% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18-24 Inch in Stock |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | 4C Edges & Undetectable Lace, Flawless Melt Like Growing Right from the Head |
| Cap Size | Fit Head From 18-24 Inches With Elastic Drawstring |




