
Pizazz Body Wave 1 Bundle Deal 100% Unprocessed Virgin Human Hair
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-30 Inch |
| Items/Package | 1pcs Weft |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Select Length
From $19.09
Original: $54.55
-65%Pizazz Body Wave 1 Bundle Deal 100% Unprocessed Virgin Human Hair—
$54.55
$19.09More Images





Pizazz Body Wave 1 Bundle Deal 100% Unprocessed Virgin Human Hair
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-30 Inch |
| Items/Package | 1pcs Weft |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 12-30 Inch |
| Items/Package | 1pcs Weft |
| Hair Grade | 12A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
