
HomeStore
Pull & Go Glueless Wig Highlight 4/27 Honey Blonde Body Wave 13×6 HD Lace Wig Invisible Knots Natural Hairline
Pull & Go Glueless Wig Highlight 4/27 Honey Blonde Body Wave 13×6 HD Lace Wig Invisible Knots Natural Hairline
| Wig Type | Highlight #4/27 Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Select Density
Select Lace Size
Select Length
From $56.09
Original: $160.26
-65%Pull & Go Glueless Wig Highlight 4/27 Honey Blonde Body Wave 13×6 HD Lace Wig Invisible Knots Natural Hairline—
$160.26
$56.09More Images



Pull & Go Glueless Wig Highlight 4/27 Honey Blonde Body Wave 13×6 HD Lace Wig Invisible Knots Natural Hairline
| Wig Type | Highlight #4/27 Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Highlight #4/27 Body Wave Lace Front Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | Highlight 4/27 Colored Wigs |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 14-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |












