
Honey Blonde 613 Color Body Wave Lace Front Human Hair Wigs Preplucked Baby hair
| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
613 Blonde Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
Select Density
From $46.16
Original: $131.88
-65%Honey Blonde 613 Color Body Wave Lace Front Human Hair Wigs Preplucked Baby hair—
$131.88
$46.16More Images







Honey Blonde 613 Color Body Wave Lace Front Human Hair Wigs Preplucked Baby hair
| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
613 Blonde Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 613 Blonde Lace Front Wigs 100% Human Hair Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color |
613 Blonde Wigs |
| Lace | Invisible HD Lace Fits All Skin Very Well |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
















