
Glueless U Part Human Hair Wigs Quick & Easy Affordable Curly Wig
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Density
From $32.10
Original: $91.72
-65%Glueless U Part Human Hair Wigs Quick & Easy Affordable Curly Wig—
$91.72
$32.10More Images







Glueless U Part Human Hair Wigs Quick & Easy Affordable Curly Wig
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | U Part Wig |
| Hair Material | Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Curly Wigs |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 12-32 Inch in Stock, Can Customize 34 36 38inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Easy & Quick Install&Affordable |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2 Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30 Days No Reason Refund& Exchange, Only Hair be New Without Any Damage |








