
HomeStore
Flash Deal $99.99 18" Ombre Body Wave Human Hair Wigs For Women 4x4/13x5 T Part HD Lace Wigs
Flash Deal $99.99 18" Ombre Body Wave Human Hair Wigs For Women 4x4/13x5 T Part HD Lace Wigs
| Wig Type | Ombre Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | T1b/99j |
| Hair Length | 18inch 24inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
Select Density
From $35.00
Original: $99.99
-65%Flash Deal $99.99 18" Ombre Body Wave Human Hair Wigs For Women 4x4/13x5 T Part HD Lace Wigs—
$99.99
$35.00More Images




Flash Deal $99.99 18" Ombre Body Wave Human Hair Wigs For Women 4x4/13x5 T Part HD Lace Wigs
| Wig Type | Ombre Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | T1b/99j |
| Hair Length | 18inch 24inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Ombre Body Wave Human Hair Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% |
| Hair Color | T1b/99j |
| Hair Length | 18inch 24inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
