
Classy & Gorgeous Body Wave 5x5 HD Lace Closure Wig Human Hair
| Wig Type | 5x5 Closure Undetectable Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 in stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Lace Size
From $82.83
Original: $236.66
-65%Classy & Gorgeous Body Wave 5x5 HD Lace Closure Wig Human Hair—
$236.66
$82.83More Images




Classy & Gorgeous Body Wave 5x5 HD Lace Closure Wig Human Hair
| Wig Type | 5x5 Closure Undetectable Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 in stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | 5x5 Closure Undetectable Lace Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A QualityNo Shedding, No Tangle, No Bad Smell |
| Texture | Body Wave Wigs |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 18 20 22 24 26 in stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Lace | HD Lace Suit All Skin Tone |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |


