
Body Wave T Part Undectable Lace Frontal Wig Affordable 13x5 Deep Part Human Hair Wig
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Select Length
Select Texture
Select Density
From $34.65
Original: $99.00
-65%Body Wave T Part Undectable Lace Frontal Wig Affordable 13x5 Deep Part Human Hair Wig—
$99.00
$34.65More Images






Body Wave T Part Undectable Lace Frontal Wig Affordable 13x5 Deep Part Human Hair Wig
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type |
T Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Body Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Black Color |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |














