
HomeStore
Asymmetrical Side Part Minimalist Straight Bob Wigs Human Hair HD Transparent Lace Front Wig With Side Parting
Asymmetrical Side Part Minimalist Straight Bob Wigs Human Hair HD Transparent Lace Front Wig With Side Parting
| Wig Type | Asymmetrical Bob Short Side Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Bob Wig |
| Density | 150%/180%/220% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 10-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |
Select Length
Select Lace Part/Density
Select Lace Size
From $43.40
Original: $124.00
-65%Asymmetrical Side Part Minimalist Straight Bob Wigs Human Hair HD Transparent Lace Front Wig With Side Parting—
$124.00
$43.40More Images








Asymmetrical Side Part Minimalist Straight Bob Wigs Human Hair HD Transparent Lace Front Wig With Side Parting
| Wig Type | Asymmetrical Bob Short Side Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Bob Wig |
| Density | 150%/180%/220% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 10-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Asymmetrical Bob Short Side Part Wig |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Straight Bob Wig |
| Density | 150%/180%/220% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 10-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |




