
HomeStore
13x6 Glueless Short Bouncy Deep Curly Bob Wigs Human Hair HD Lace Wig Pre Bleached & Plucked 220% Density
13x6 Glueless Short Bouncy Deep Curly Bob Wigs Human Hair HD Lace Wig Pre Bleached & Plucked 220% Density
| Wig Type | Short Bouncy Deep Curly |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Bob Wigs |
| Density | 220% 280% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 14-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |

Select Lace Size
Select Length
Select Density
From $66.86
Original: $191.02
-65%13x6 Glueless Short Bouncy Deep Curly Bob Wigs Human Hair HD Lace Wig Pre Bleached & Plucked 220% Density—
$191.02
$66.86More Images



13x6 Glueless Short Bouncy Deep Curly Bob Wigs Human Hair HD Lace Wig Pre Bleached & Plucked 220% Density
| Wig Type | Short Bouncy Deep Curly |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Bob Wigs |
| Density | 220% 280% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 14-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Short Bouncy Deep Curly |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Deep Wave Bob Wigs |
| Density | 220% 280% |
| Hair Color | Natural Black |
| Hair Length | 14-16 Inch |
| Lace Color | HD Swiss Lace, Suit For All Skin Tone |
| Last For | 10-18 months |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. (Customized 21.5/23.5 Inches) |





