
P18/613 Highlights Wig Straight HD Lace Front 13x6 Glueless Pre Plucked Natural Hairline
| Wig Type | Mix Blonde Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | P18/613 Highlight |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |



Select Texture
Select Density
Select Length
From $70.00
Original: $200.00
-65%P18/613 Highlights Wig Straight HD Lace Front 13x6 Glueless Pre Plucked Natural Hairline—
$200.00
$70.00More Images





P18/613 Highlights Wig Straight HD Lace Front 13x6 Glueless Pre Plucked Natural Hairline
| Wig Type | Mix Blonde Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | P18/613 Highlight |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |



Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Mix Blonde Highlight Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Straight/Body Wave Lace Front Wigs |
| Density | 180% 250% |
| Hair Color | P18/613 Highlight |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |









