
4 /27 Honey Blonde Highlight Deep Wave 13x6 Wear Go HD Lace Front Human Hair Wig
| Wig Type | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Select Lace Size
Select Density
Select Length
From $52.81
Original: $150.88
-65%4 /27 Honey Blonde Highlight Deep Wave 13x6 Wear Go HD Lace Front Human Hair Wig—
$150.88
$52.81More Images










4 /27 Honey Blonde Highlight Deep Wave 13x6 Wear Go HD Lace Front Human Hair Wig
| Wig Type | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights Lace Front Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 10A Quality No Shedding, No Tangle |
| Texture | Water Wave |
| Density | 150% 180% 220% |
| Hair Color | Natural Hair Color with Caramel Blonde Highlights |
| Lace Color | Skin Melt HD Lace, Suit For All Skin Tone |
| Hair Length | 12-30 Inch in Stock, Can Customize 32 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
| Handing Time | Ship Within 1-2Days After Payment Except Weekends and Holiday |
| Delivery Time | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| Return Policy | 30Days No Reason Refund& Exchange Only Hair be New Without Any Damage |



