
HomeStore
300% Density Finger Coils Curly HD Lace Front Wigs Pre bleached Glueless Ready To Go Human Hair Wigs
300% Density Finger Coils Curly HD Lace Front Wigs Pre bleached Glueless Ready To Go Human Hair Wigs
| Wig Type | Finger Coils Curly Wig 8x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Finger Coils Curly |
| Density | 300% |
| Hair Color | Natural Color Wig |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Select Wig Length
Select Wig Density
Select Lace Size
From $66.86
Original: $191.03
-65%300% Density Finger Coils Curly HD Lace Front Wigs Pre bleached Glueless Ready To Go Human Hair Wigs—
$191.03
$66.86More Images




300% Density Finger Coils Curly HD Lace Front Wigs Pre bleached Glueless Ready To Go Human Hair Wigs
| Wig Type | Finger Coils Curly Wig 8x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Finger Coils Curly |
| Density | 300% |
| Hair Color | Natural Color Wig |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Wig Type | Finger Coils Curly Wig 8x5 HD Lace Wigs |
| Hair Material | 100% Human Hair Wigs 12A Quality Tangle Free, Shedding Free |
| Texture | Finger Coils Curly |
| Density | 300% |
| Hair Color | Natural Color Wig |
| Hair Length | 14-26 Inch in Stock, Can Customize 34 36inch |
| Last For | 10-18 months(Depending on use and care) |
| Features | Pre Plucked Natural Hairline, Baby Hair Around,Can be Restyled |
| Cap Size | 22-22.5 inches. With Adjustable Straps At Back |




