
Curly 3 Bundles Virgin Human Hair Weft With 13x4 Frontal Closure
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Curly |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Items/Package | 3pcs Weft &1pc Frontal |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Select Hair Closure
Select Length
From $51.94
Original: $148.41
-65%Curly 3 Bundles Virgin Human Hair Weft With 13x4 Frontal Closure—
$148.41
$51.94More Images







Curly 3 Bundles Virgin Human Hair Weft With 13x4 Frontal Closure
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Curly |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Items/Package | 3pcs Weft &1pc Frontal |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Curly |
| Human Hair Type | Virgin Human Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Items/Package | 3pcs Weft &1pc Frontal |
| Hair Grade | 10A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |










