
Jerry Curly 3 Bundles Hair Weft With 4x4 Lace Closure Virgin Human Hair
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles with Lace Closure |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+60-90gClosure |
| Hair Grade | 12 A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Select Length
Select Lace Part
From $39.59
Original: $113.12
-65%Jerry Curly 3 Bundles Hair Weft With 4x4 Lace Closure Virgin Human Hair—
$113.12
$39.59More Images







Jerry Curly 3 Bundles Hair Weft With 4x4 Lace Closure Virgin Human Hair
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles with Lace Closure |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+60-90gClosure |
| Hair Grade | 12 A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Pizazz Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Human Hair Type | Virgin Hair (Can be Dyed and Ironedas your favor) |
| Hair Weft | 3 Bundles with Lace Closure |
| Hair Length | 10-28 Inch |
| Hair Weight | 95-100g/pc+60-90gClosure |
| Hair Grade | 12 A |
| Hair Color | Natural Black |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hours .3-5 Bussiness days arrive |
